Regulamin strony

1. Zakładając swoje konto użytkownika na stronie akceptujesz warunki poniższego regulaminu.

2. Zabrania się umieszczania na stronie materiałów, na które nie posiada się licencji, lub ich autor nie wyraził zgody na darmową publikację.

3. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność prawną i karną za materiały umieszczone na stronie

4. Użytkownik zgadza się na wykorzystywanie swoich danych do celów marketingowych oraz przesyłania informacji na adres e-mail.

5. Użytkownik ma prawo w każdej chwili usunąć swój adres e-mail oraz swoje konto z bazy danych serwisu informując o tym administratora.

6. Zabrania się umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek oraz treści wulgarnych i niezgodnych z polskim prawem.

7. Użytkownik zobowiązany jest tytułować i opisywać publikowane gry konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą.

8. Zabronione jest reklamowanie stron internetowych w komentarzach. Wszystkie linki zewnętrzne zamieszczone bez zgody administratora będą kasowane a konto użytkownika zostanie zablokowane.

9. Zabronione jest działanie, które może niewłaściwie wpłynąć na funkcjonowanie strony.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania lub usunięcia konta bez podania przyczyn.

11. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.